Асоціація психіатрів України

 

У цьому розділі міститься інформація з усіх питань,
пов’язаних із членством у Асоціації психіатрів України


 экрана 2021 10 29 в 13.28.15 

Членами Асоціації можуть бути громадяни України, які досягли 18-річного віку:

 • лікарі-психіатри;
 • лікарі-наркологи;
 • лікарі суміжних професій;
 • соціальні працівники;
 • психотерапевти;
 • клінічні психологи;
 • соціальні психологи,

а також фахівці з інших галузей знань, професійна діяльність яких пов’язана з проблемами психіатрії (реабілітологи, педагоги, логопеди, соціологи, юристи тощо), які поділяють принципи та завдання Асоціації, а також своєчасно сплачують членські та інші внески (п. 3.2 Статуту Асоціації психіатрів України,  редакція від 14.10.2014).

Згідно рішенню Правління Асоціації психіатрів України від 17.02.2018 (протокол № 1) з квітня 2018 у Асоціації оголошено перереєстрацію членів. Відповідний лист надісланий  до усіх регіональних осередків Асоціації. Разом з цім, Асоціація продовжує бути відкритою для нових членів.

Для здійснення перереєстрації (нової реєстрації) вам необхідно:

 1.  Ознайомитись із Статутом Асоціації та Положенням про членські внески.
 2.  Скачати та роздрукувати заяву про прийом у члени Асоціації та анкету члена Асоціації та згоду на збір та використання персональних даних (всього 3 стор.)
 3.  Власноруч заповнити заяву та анкету.
 4.  Відсканувати заяву, анкету і згоду та надіслати файли на електронну пошту: kolodezhny@ukrpsychiatry.org Оригінали заяви, анкети та згоди необхідно передати керівнику Вашого регіонального осередку, де вони повинні зберігатися.
 5.  Сплатити членський внесок. На цей час членський внесок складає 120 грн на рік (60 грн за 6 місяців; 10 грн у місяць). Сплачувати членський внесок можна за будь-який період (рік, півріччя, кілька місяців, місяць).