Асоціація психіатрів України

.hiddenwoundsofwar

Реєстрація на онлайн-трансляцію!
 
21 травня 2024 р. Міжнародний фонд Human Rights in Mental Health-FGIP та Центр досліджень демократичного розвитку ім. Андрія Сахарова проводитимуть міжнародну конференцію «ПРИХОВАНІ РАНИ ВІЙНИ – ТРАВМА, ЗЦІЛЕННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ СЕРЕД УКРАЇНСЬКИХ ВЕТЕРАНІВ» у Каунасі (Литовська республіка).
 
Мета конференції - зробити огляд найсучасніших реабілітаційних програм та ініціатив, дослідити шляхи співпраці та координації, а також заручитися підтримкою направду вирішальних, довгострокових зусиль, аби допомогти Україні впоратися з катастрофічними наслідками цієї війни.
 
Програма конференції побудована таким чином, щоб максимально задіяти учасників з-за кордону. Серед доповідачів – провідні експерти у сфері психічного здоров’я ветеранів, у тому числі ті, хто пережив травму внаслідок військової служби. Найвидатнішим серед них є генерал Ромео Даллер з Канади, який був командувачем миротворчих сил ООН у Руанді під час геноциду в 1994 році, і в результаті отримав серйозну травму. Інші – провідні експерти з Канади, Грузії, Литви, Польщі, Нідерландів та Великої Британії.

Захід має посприяти розвитку послідовного ланцюжка сучасних та стійких служб охорони психічного здоровя ветеранів в Україні. 
 
Детальніше з програмою конференції можна познайомитися за посиланням - https://sakharovconference.org/
 
Для українських фахівців буде організована онлайн-трансляція конференції (21 травня).
Для отримання посилання на трансляцію, необхідно пройти реєстрацію до 17 травня (включно) - https://forms.gle/qovxPt954tP7TRBr5
Посилання на трансляцію буде надіслано на електронну пошту напередодні заходу.