Асоціація психіатрів України

dscadsf

 


Міжнародна конференція

«Переосмислення системи психічного здоров’я:

Інклюзія, доступ, повага, гідність»

8-10 вересня 2022 р., м. Вільнюс, Литва

ssdevwe

«Впервые в Вильнюсе проходит конференция «Переосмысление психического здоровья», которая является крупнейшей в Литве конференцией по психиатрии, основное внимание которой будет уделено важным вопросам прав человека, инклюзивности, инноваций и социальных факторов, влияющих на психическое здоровье. В ней примут участие не только специалисты по психическому здоровью, но и их клиенты – люди, столкнувшиеся с психическими трудностями…»

проф. Роберт ван Ворен

руководитель Федерации

«Глобальная инициатива
в психиатрии»,

организатор конференции

 

ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ

Користувачі послуг і спеціалісти з питань психічного здоров’я можуть скористатися доступними та прийнятними послугами з питань психічного здоров’я. Але як переконатися, що послуги дійсно доступні та підходять якомога більшій кількості користувачів, і як надати медичному персоналу можливості надавати послуги та лікування зі стійким і позитивним впливом?

Конференція стане форумом для обміну ідеями щодо покращення доступності та прийнятності психіатричної допомоги: про що ми говоримо?

Як ми про це говоримо? З ким? Які точки зору, досвід і очікування користувачів послуг і фахівців у сфері психічного здоров’я і як ми інтегруємо їх у розвиток послуг?

Серед понад сорока міжнародних доповідачів — всесвітньо відомі експерти з охорони психічного здоров’я: люди з досвідом роботи, фахівці з психічного здоров’я та інші експерти з понад десятка країн Європи, Африки, Північної Америки та Океанії. Мова конференції – англійська, буде забезпечено синхронний переклад російською.

У програмі конференції – соціальна програма найвищого рівня, зокрема концерт відомого одеського концертуючого піаніста Олексія Ботвінова.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ:

фахівці з охорони здоров’я та психічного здоров’я;

 

громадські організації;

 

політики;

 

урядові особи, які приймають рішення;

 

дослідники;

 

особи з досвідом життя та їхні родини/опікуни.


 

Офіційний сайт конференції: https://www.rethinkingmnh.org

Сторінка конференції в Facebook: https://www.facebook.com/rethinkingmnhc/

Організатори конференції за посиланням

Програма конференції (англійською) за посиланням

Інформація для українських колег (українською) за посиланням

Воркшоп «Психічне здоров'я та психосоціальна допомога
для постраждалих від війни»


 

Фоторепортаж з конференції

 

2

4

3

5

6

7

8

9

10

 sdfbrt