Асоціація психіатрів України

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!

21-23 травня 2024 р. Міжнародний фонд Human Rights in Mental Health-FGIP та Центр досліджень демократичного розвитку ім. Андрія Сахарова проводитимуть міжнародну конференцію «Приховані рани війни – травма, зцілення та відновлення серед українських ветеранів». 
Триденна конференція буде проходити у Каунасі (Литва): 21 травня – публічний день, 22 травня – «за зачиненими дверима», 23 травня – навчання українських учасників.
 
Участь у конференції братимуть близько 20-ти провідних європейських і північноамериканських експертів із питань психічного здоров'я ветеранів.
Захід має посприяти розвитку послідовного ланцюжка сучасних та стійких служб охорони психічного здоровя ветеранів в Україні. Окрім двадцяти спікерів, будуть запрошені ще кілька десятків експертів з Європи, які також братимуть участь і у робочих групах другого дня конференції. Робочі групи працюватимуть "за зачиненими дверима", дотримуючись правила Chatham House. Цей формат дозволяє учасникам відкрито висловлюватися, не турбуючись про те, що їх цитуватимуть або зловживатимуть наданою ними інформацією. Чотири теми, що посядуть центральне місце в наших дискусіях, є критично важливими елементами, які заслуговують на
нашу першочергову увагу. Крім того, вони сприятимуть закладанню фундаменту новоствореного Центру передового досвіду з питань психічного здоров'я ветеранів при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Центр заснований Глобальною ініціативою з психіатрії (FGIP), Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка і та Королівським коледжем з Лондону Проєкт програми та опис семінарів наведено в додатку.
 
Ми зможемо привезти п`ятдесят учасників із України та оплатити витрати на їхню подорож та проживання. Вони також будуть запрошені до участі в навчальному семінарі на третій день, який присвячений проблемі зловживання психоактивних речовин серед військових та ветеранів, а також інструментарію для самодопомоги та  підвищенню стійкості. Навчання проводитимуть проф. Ігор Куценок та проф. Рашель Тібо.
 
Тож запрошуємо Вас заповнити спеціальну форму, яка слугує мотиваційним листом. Вся надана інформація має продемонструвати чому ми маємо обрати саме Вас для для участі у заході.

ФОРМА ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ - http://surl.li/qmrhh

Кінцевий термін заповнення форми 14 березня 2024 року (до 14:00)

У формі Ви зустрінетеся з такими питаннями:
1. Ім’я та прізвище* (українською та англійською мовою, як у закордонному паспорті)
2. Дата народження*
3. Професія* (психіатр / психолог / ветеран / інша спеціальність і т.д.)
4. Працюю* (у державній структурі / у приватній структурі / суміщаю роботу у державній та приватній структурах / у громадській організації та інше)
5. Я сам (а) ветеран* (так / ні)
6. У мене є дозвіл на виїзд з України і мені не потрібні додаткові документи * (так / ні)
7. Місце роботи* (+ посилання на сайт або сторінку в соцмережах; якщо приватна практика, то посилання на власний сайт або сторінки у соцмережах)
8. Досвід роботи з ветеранами*
9. Загальний досвід у професії *(включаючи роботу з ветеранами)
10. Місто, область проживання* (фактичне)
11. Чим зацікавила вас конференція та чому саме Вас варто обрати учасником заходу?* (надати розгорнуту відповідь)
12. Як плануєте реалізовувати навички та знання, які набудете під час конференції?* (надати розгорнуту відповідь)
13. З якими трьома основними проблемами, на Вашу думку, зтикаються або зіткнуться у майбутньому ветерани в Україні?
14. Контактний телефон та e-mail*
15. Ваш коментар (додаткове інфо про себе або за темою конференції)


Всі пункти з * мають бути обов’язково описані. Ігнорування щодо надання відповіді на будь-який пункт з *,
надає можливість оргкомітету не розглядати Ваші відповіді.

Контактна особа:
Вікторія, events@rethinkingmnh.org, +38 (067) 407-81-55